APIE

La vita è bella!

Su Jumis sveikinasi dvejų metukų mergaitės mama Simona. Labai senas filmas šiuo pavadinimu kadaise paliko man didžiulį įspūdį ir nuo to laiko frazė „gyvenimas yra gražus“ tapo man pačia gražiausia ir išmintingiausia.

Gyvenimas tapo dar gražesnis, kai sukūrėme ir pasauliui padovanojome naują gyvybę. Dabar dar labiau jį myliu, dar labiau branginu kiekvieną dieną, kiekvieną valandą.. džiaugiuosi menkiausia smulkmena… ir.. nebelaukiu rytojaus! Aš negyvenu vasaros ar savaitgalio, gražesnės dienos ar geresnio oro laukimu. Aš gyvenu čia ir dabar. Gyvenu savo (ne)tobuloj kasdienybėj, savo mylimoj rutinoj ir stengiuosi su šypsena priimti tai, ką atneša išaušęs rytas.

Gimus dukrytei supratau, kad mamos pasaulyje para įgauna guminį pavidalą. Mes lekiam, skubam, sukamės, galvoj minčių talpinam daugiau, nei planeta žmonių. Ir… mes visur suspėjam! Kad ir paniurzgėdamos ir padejuodamos, kad ir ašarą išspausdamos…O svarbiausia, kad viso šio chaoso apsupty – nepamirštame būti moterimis.

Moterimis, kurios skaito
Kuria namų jaukumą
Domisi
Dažosi blakstienas
Geria kavą
Kurios vėluoja į susitikimus
Ir žiūri spektaklius
Keliauja
Puošiasi
Ir eina į pasimatymus su vyru
Kurios dirba
Sportuoja
Ir valgo naktimis.

Todėl ir tinklaraštis apie mamos laiką aprėpia viską, kas telpa į tas gumines 24-ias valandas. Nuo vaikų auginimo niuansų iki (ne)tobulos kasdienybės, gražių daiktų ir širdžiai mielų detalių. Noriu su Jumis kartu prisijaukinti savo kasdienybę, susikurti artimą ir džiuginančią aplinką ir įžvelgti joje mielas smulkmenas.

Gyvenimas yra gražus!

Malonių akimirkų ir smagaus skaitymo,