Vestuvių svečias: nuo aprangos iki dovanos

Vieną gražų ir šiltą liepos savaitgalį dalyvavom draugų vestuvėse –  valiooo!! Labai džiaugiuosi kiekviena tokia proga: visų pirma dėl dviejų mylinčių žmonių apsisprendimo ir laimės, visų antra dėl to, kad pagaliau turiu galimybę išlįsti iš mamiškų nutįsusių marškinėlių, išlipti iš kedų ir pasiraityti šventiškai plaukus, pasidažyti ryškiau lūpas…

Apranga

Aš, aišku, gavusi vestuvių kvietimą, visada galvoju, kad va dabaaaar tai jau tikrai iš anksto nusipirksiu suknelę, išsirinksiu pačią gražiausią, ir ruošimosi darbų nepasiliksiu paskutinei savaitei. Suknelę tikrai išsirinkau pačią gražiausią, tikrai!!! Tas retas atvejas, kai pati sau jautiesi nuostabi… bet… iš anksto pasirūpinti apranga man eilinį kartą nepavyko…. Džiaugiuosi, kad egzistuoja paslauga „skubus siuvimas“ ir gavau šią suknelę vos po kelių dienų nuo užsakymo, ačiū female!

Suknelėfemale
Bateliai ir delninė – prieš metus įsigyti aldo parduotuvėje
Auskarai – H&M – taip taip! Kartais labai toli nereikia ieškoti. Ir vėl eilinį kartą įsitikinu, kad pigus daiktas kuo puikiausiai gali „susižaisti“ prabangiame įvaizdyje. Auskarų kaina 9,99€
MakiažasMargarita Vaisova
Nuostabiosios gėlės royalflowers, rekomenduoju!! Bijūnai atrodė lygiai taip pat, kaip nuotraukoje – subtiliai, kukliai ir elegantiškai.

Dovanos! Kas apie jas?

Pinigų vokelis atrodo jau kiek nuobodžiai, tad nusprendžiau dovanai įnešti šiek tiek prasmės, bei prisiminimų jauniesiems. Čia jau ne pirmą kartą man pagelbėjo lempampuk su savo idėjinėmis lemputėmis (gamina įvairioms progoms!). Argi ne mielai atrodo tos dvi širdelės? Beje, šalia lemputės puikiai žiūrisi smulkiomis kupiūromis suvynioti ir kaspinėliais aprišti pinigėliai. Juk šviesiai ateičiai, ane? :))

Dėžutė, kurioje viskas sutalpinta – paaasakiško grožio, su nuostabia sentencija. Apskritai, viskas, ką gamina Oh yes i do, man yra to-bu-la. Jau tiek gražių dalykų aš ten nusižiūrėjusi, kad ir su jumis dalinuosi :)) Dėžutė liks atminčiai, svarbiems daiktams, galbūt vestuviniams prisiminimams ar sveikinimams susidėti.

Staigmena

Prie viso šio dovanėlės komplekto, šventės vietoje jaunųjų laukė staigmena – šviečiančių raidžių žodis MEILĖ. Staigmena labai vykusi ir pasiteisinusi! Ir aplinką papuošė ir svečius užėmė, turbūt nebuvo tokių, kurie prie šio šventinio akcento nesifotografavo :)) Raides užsakinėjom čia.

Tostas

Apie kalbas prie stalo turiu savitą nuomonę, bet joms nori nenori reikia pasiruošti. Man jau baisiai pabodę interneto platybėse rasti tekstai, rimti ir graudūs žodžiai, palinkėjimai, ale skambantys protingai ir išmintingai. Jie man visai nenuoširdūs ir, tiesą pasakius – beprasmiai. Todėl šį kartą jauniesiems parašėm eiles apie juos, įterpdami sveikinimus ir linkėjimus asmeniškai nuo mūsų. Eilėraštis gavosi su lengva ironija ir šmaikštus – tikraaai paliko įspūdį jauniesiems! Juk svarbiausia visai ne eilės ar prasmės ieškojimas žodžiuose, o – dėmesys :))

Tiek idėjų šiai dienai, gal jūs pasidalinsite savosiomis?

P.s. o kaip gi be selfio? Niekaip! 😄

Na ir čia jau minėta puokštė, perdaryta iš likusios stalo dekoracijos. Ne viskas, kas išmetama, yra nevertinga! 😃

Parašykite komentarą