Prieš/Po fotosesijos idėja

Aš vis dažniau įsitikinu, kad neplanuotos, atsitiktinai įamžintos akimirkos yra pačios gražiausios! 


Šį kartą kalbu apie „prieš ir po“ fotosesijas, kurios populiarios visame pasaulyje. Mamos neriasi iš kailio norėdamos kuo kūrybiškiau ir įdomiau įamžinti apvalų pilvelį ir jau gimusį pipirą toje pačioje pozoje, vietoje, vilkėdamos tais pačiais drabužiais ir pan.

Savo nėštumo metu visiškai neplanavau daryti tokios fotosesijos, negaudžiau idėjų ir net nežinau – kodėl? Bet labai džiaugiuosi, kad toks kadras mums gavosi visai netikėtai. Apsilankę pajūry nusprendėm nuvykti į nuostabią vietą pasigrožėti saulėlydžiu, ir tuo metu tiesiog  kilo mintis nufotografuoti saulės apšviestą paskutinį mėnesį skaičiuojanti pilvą. Vuolia! Nuotrauka man be galo graži ir sentimentali, nes dukrytės vardas labai artimai siejasi su šia akimirka – Saulėja…. Taip jau atsitiko, kad praėjus metams vėl nuvykom į tą pačią vietą, tik jau visi trys. Ir tada jau sąmoningai vilkėjau tą pačią suknelę :)))

Kirba mintis visa tai paversti tradicija 🙏🏼

Patarimas: peržvelkit savo nėštumo nuotraukas, gal kils idėja tą patį kadrą atkartoti su vaikais! Juk visai smagu, o ir namus papuoš nuostabios įrėmintos nuotraukos :))

Parašykite komentarą