Atostogos

Kelionės yra labai smagus reikalas, ir jis būtų dar smagesnis, jei pavyktų išvengti lagaminų krovimo etapo… Bandau kontroliuoti save nemėginant sutalpinti visos spintos į kelioninius krepšius, bet…. aš dar mokymosi procese :))


Su dukryte keliaujame atostogauti jau trečią kartą, atrodytų, ne tokia ir menka patirtis pakuojant jos drabužėlius ir reikalingiausius daiktelius, tačiau… štai kaip atrodo lagaminų krovimo organizacinių darbų reziumė:

  • Pirmą kartą pridedu be proto daug maikučių, suknelių, šortukų, plonų bliuskyčių. Oras, žinoma, ne pagal planą, tad pusė drabužių liko net neišpakuoti. Beje, dar ir su dydžiais gerokai prašaunu… (pvz. h&m drabužėliai – baaaisiai didinti! Gera pamoka ateičiai)
  • Antrą kartą vėl tikiuosi gerų orų (o jis į pabaigą ir vėl krečia šposus) tad šiek tiek pritrūkstam šiltesnių įvairesnių drabužėlių, bet beveik pataikau į temą.
  • Trečią kartą visiškai nepasitikiu orų prognoze, prikraunu pusę lagamino vėsiems orams, pusę karštiems – vuolia! Rezultate vaikas ir pasipuošęs ir šiltai aprengtas – pagal aplinkybes. Iki tobulumo trūksta išmokti sumažinti gabenamų drabužių kiekį, bet čia pas mane nuo vaikystės – liga. Važiuodama į kaimą susikraudavau kelioninę tašę, na, panašiai rankinio bagažo dydžio. Ten drabužiai visiems įmanomiems orams, neduokDie pasnigtų vasarą, ir, aišku, baliuškoms ar teminiams vakarėliams… o tai, maža ką??? mhm…kaime.

Taigi, rodom kelis Saulėjos derinius su pagrindiniais, dažniausiai dėvėtais drabužėliais, kuriuos pavyko užfiksuoti atostogaujant (šiuo metu telefono griebimo iš rankų, maivymosi, lakstymo ir visokių kitokių fotografavimui trukdančių veiklų etapas :))

Skrybėlė – reserved / Marškinukai – zara / Džinsai – zara / Basutės – h&m

Galvajuostė – šponkė accessories / Marškinukai – zara / Megztukas – zara / Kelnės – MM laimikis / Balerinos – h&m

Galvajuostė – šponkė accessories / Maikutė – zara / Džinsinis švarkelis – MM laimikis / Timpos – kidZone / Kedukai – sportland

Megztukas – zara / Suknelė – mamų mugės laimikis / Pakabukas – MiliMagic / Balerinos – h&m

Skrybėlė – reserved / Marškinukai – zara / Šortukai – MM laimikis / Balerinos – h&m

Galvajuostė – MM laimikis / Megztukas – zara / Kelnės – zara / Balerinos – h&m

One Reply to “Atostogos”

  1. Taip viskas tobulai

Parašykite komentarą