MM – pirmasis pirkinių krepšelis

Ne paslaptis, kad musumazyliai.lt yra vienas mano lankomiausių ir, žinoma, mėgstamiausių vaikiškų grožybių apsipirkinėjimo puslapių. Tad šis įrašas – apie ten atrastus lobius ir asmeninę patirtį.

Prireikus dukrytei kokio šventinio akcento ar kasdienio drabužėlio, visada pirmiausia pražvelgiu, ką siūlo mažylių mamytės, ir tik neradus to, ko norėjau, leidžiuosi į paieškas po parduotuves. Kas, beje, pasitaiko labai retai. Būsimais įrašais stengsiuosi įrodyti, kad randu čia praktiškai viską, ko užsigeidžiu.

Apsipirkinėjimą šiame portale pradėjau dar būdama nėštukė. Man atrodo visoms mamoms pažįstamas tas jausmas, kai savo dar negimusiam stebuklui norisi pirkti visus mielus mažyčius drabužėlius, lankstyti, dėlioti į stalčius pagal spalvas arba paskirtį, kabinti ant mažų pakabėlių, čiupinėti, glausti prie pilvelio „ matai, čia tavo kepuryyytė “….  Aš valdžiausi. Prisiekiu, stengiausi. Dar tada, kai planų apie vaikelį net mintyse nebuvo, aš prekybos centre pro vieną parduotuvę nieeekaip negalėdavau ramiai praeit. Visada užsukdavau, pasižvalgydavau, pačiupinėdavau – „ jeeeeetaaau“ „kokie mažyčiai, įsivaizduoji ?!?”  Vyras tik šypsodavosi ir sakydavo „ jau įsivaizduoju, kas bus, kai turėsim vaikų “.. BET! Net ir aplankius džiugiai žiniai apie nėštumą, tik pasižvalgydavau po parduotuvę ir sąmoningai nieko nepirkdavu. Laukiau, kol gyventojas parodys, kokios spalvos jam labiau derėtų. Tad pirmuoju pirkiniu džiaugiausi maždaug 4ame nėštumo mėnesyje, ir tas pirkinys buvo – KOJINĖS!!! Taip! Tai buvo maaažos vilnonės kojinytės, kurios mano stebuklui buvo gerokai per didelės. Vaje, džiaugiausi kaip mažas vaikas, negalėjau susiturėti, kažkokie sentimentai ir emocijų jūra buvo užpuolus… Dabar tos kojinytės saugiai guli mažosios prisiminimų dėžutėje.


O kiek daug aplink geranoriškų žmonių buvo, norinčių prisidėti prie vaikučio gėrybių skrynios – nešė, dovanojo, perleido savo vaikų drabužėlius “ juk jie beveik nauji, kartą – du dėvėti ”… Bet, kad ir koks bebūtų malonus toks aplinkinių dėmesys, savo mažylę pirmosiomis savaitėmis norėjosi puošti tik naujais, pačių parūpintais ir atrinktais drabužėliais. Todėl ir mažyliuose į pirkinių krepšelį dėjau tik viršutinius rūbelius arba jau didesnius, tinkančius antrąjį/trečiąjį mėnesį.

Taigi, dalinuosi MM įsigytais drabužėliais ir mano sukurtais derinukais, bei dviem lopšiukais.

Parašykite komentarą