Palinkėjimų raidelė pirmajam gimtadieniui

Sveikos, mielos moterys ir merginos!
Galbūt artėja jūsų vaikučio gimimo diena? Krikštynos? O gal tiesiog ieškote idėjų kambario/stalo dekoracijoms?

Praūžė mano dukrytės pirmasis gimtadienis, tad noriu su jumis pasidalinti idėja svečių palinkėjimų kampeliui (arba nebūtinai).

 

Pradinė mano mintis įamžinti susirinkusius svečius buvo „balionėliai – pirštų antspaudukai“ ant drobės, bet pasidomėjus ir išgirdus kainą – greit apsigalvojau. Nusprendžiau paveikslą pasidaryti pati, bet pritrūko tam laiko. Akivaizdu, kad nuo studijų laikų toli nepabėgau… Kaip sesijoms ruošdavausi paskutinę naktį, taip ir mažosios gimtadienio šventei – paskutinę savaitę.
Dukrytės vardo raidelę žadėjau panaudoti kaip dekoraciją….ir visai netyčia „kilo“ mintis ant jos užrašyti palinkėjimus. Taigi, taip „gimė“ pirmojo gimtadienio palinkėjimų kampelis, kuris mums sutaupė mažiausiai 30eur.


Raidelės papuošimas be galo paprastas ir nereikalaujantis didelio darbo.
Mums reikės:

Gamyba:

  • Nudažome raidelę baltais dažais, leidžiame išdžiūti
  • Pakartojame dažymą, kad neliktų „permatomų“ vietų
  • Pasidėliojame dekoracijas prieš jas klijuojant
  • Irrrrr – priklijuojame karštais klijais!

Puikiai suprantu, kad viskas čia paprasčiau nei 2×2… Tiesiog dalinuosi vienu galimu variantu, kuris jums, galbūt taip pat labai skubančioms, puikiai pasitarnaus šventėje ir, žinoma, brangiai nekainuos! O galbūt įkvėps pafantazuoti ir sukurti kažką gražaus savo namams.

One Reply to “Palinkėjimų raidelė pirmajam gimtadieniui”

  1. […] Puošiau jomis tortą, Saulėjos kėdutę, stalą ir palinkėjimų kampelį (kampelio idėja čia). Visas gėles ir kompozicijas užsakiau iš Beatričės gėlių namų, kurių darbuotojos puikiai […]

Parašykite komentarą