Krikštynos: pasiruošimas, fotosesija ir ceremonija

Organizuojant krikštynas ir planuojant dienos eigą, kyla klausimas – kur ir kaip vyks pasiruošimas šventei? Dažniausiai tėveliai nori, kad pasiruošime dalyvautų ir krikšto tėvai, galbūt pritaikyti ir tam tikras tradicijas jo metu ir tuo pačiu įamžinti gražias akimirkas. Šiame įraše dalinuosi paprasta idėja, kaip vienu šūviu nušauti du zuikius.
Mums labai tikęs ir pasiteisinęs variantas – ceremonijai ruoštis ne namie, o fotostudijoje.
Pliusai:

  • nereikia puošti ir dekoruoti aplinkos;
  • visi kampeliai pritaikyti gražiems kadrams;
  • fotosesija ir pasiruošimas vyksta vienu metu, vienoje vietoje, nevarginant vaiko.

Ruošėmės ir fotografavomės savo numylėtoje Provanso fotostudijoje. Jaukus, šviesus interjeras – pats tas krikštynoms! Akimirkas įamžino mieloji fotografė Akvilė iš Razauskai Photography. Jos švelnus ir šiltas nuotraukų stilius bei nuoširdžių emocijų perteikimas yra būtent tai, ko mes ir ieškojome.

Kadangi iki ceremonijos liko šiek tiek laiko, nuvažiavome kelis kadrus padaryti prie Pilaitės malūno.

Krikštynų ceremonijai pasirinkome Šv. Juozapo Pilaitės parapiją. Pati didžiausia priežastis, nulėmusi sprendimą priimti čia krikštą – kunigas Ričardas Doveika. Ne kartą teko su šiuo kunigu susidurti vestuvėse, vedamuose kursuose ir patiems pas jį pakrikštyti savo krikšto dukrytę. Jo skleidžiamą šilumą ir mokėjimą bendrauti su vaikais sunku žodžiais apsakyti! Tai buvo labai reikšmingas dalykas, renkantis bažnyčią. Norėjosi, kad viskas praeitų jautriai ir maloniai, tuo pačiu sklandžiai ir be įtampos. Kad kun. Doveika pateisins mūsų lūkesčius, neturėjau nei menkiausios abejonės. Ceremonija buvo žaisminga, su šypsenom ir pajuokavimais vietoje ir laiku, nuoširdžiai graudinanti ir jautri. Bučiau neteisinga sau, jei neparekomenduočiau Jums šio nuostabaus žmogaus, padėsiančio užpildyti šventę malonia atmosfera, suteikti ir prisiminti jos svarbą bei reikšmę.