Krikštynos: mergaitės ir tėvelių apranga

Dar viena, ne ką mažiau svarbi šios nuostabios šventės detalė, kurią trumpai šiandien ir aptarsiu – apranga ir bendras šeimos įvaizdis. 


Prieš organizuojant krikštynas buvau nusižiūrėjusi V&V boutique „Pasakiškos šventės“ (tikrai pasakiškos!) kolekcijos suknelę dukrytei, derinį sau ir net krikšto mamai. Pastelinės spalvos, švelnus įvaizdis ir stilingi sprendimai mane greitai papirko, kad daugiau dvejonių neturėjau ir į paieškas nebesileidau. Bendras tarpusavio derėjimas tiek pačioje šventėje tiek nuotraukose man gana reikšmingas dalykas, tad labai džiaugiuosi, kad šiuo klausimu nuomonės sutapo ir su Saulėjos krikšto mamyte. Aš išsirinkau „pasakų sijono“ „svajonės bodžio“ ir „saldžiai mielo siaustuko“ derinį.

Tėveliams nekėlėme jokių reikalavimų, apart pageidavimo dėvėti švelnaus atspalvio kelnes. Tikriausiai kiekvieno vyro spintoje kabo marškinių ir kelnių eilutė, tad pasipuošti galima ir papildomai neišlaidaujant.

Kalbant apie mergaitės krikštynų suknelę, turėjau tokią aiškią viziją – kad dukrytės įvaizdis būtų švelnus, ramus, romantiškas, neapkrautas, mergaitiškas ir – patogus! Lengvai krentančios suknelės nėra mažiau princesiškos nei pūstos tiulinės (asmeniškai aš jas labiau linkusi palikti tokiam amžiui, kai mergaitė nori aprangą rinktis pati). Derinio užbaigimui ir šiltesniam variantui puikiai tiko ZARA megztukas.

Plaukus puošėme galvytės juosta, kurią sukūrė OH YES I DO.  Ne pirmą kartą džiaugiuosi jų nuostabiais darbais, tad kuklesniam variantui paprašiau pagaminti ir derantį plaukų segtuką.

Taip kukliai, bet pasakiškai, šią šventę sutikome mes, kokių aprangos derinių esate nusižiūrėję jūs? 🙂