OOTD: rožinė pantera!

Išpardavimaaaaas!!! Jus irgi stebuklingai veikia šitas burtažodis? Kelios laisvos minutės prekybos centre ir aš jau lakstau po parduotuves, aišku – tik vaikiškų drabužėlių medžioklės tikslais. Deja, šį kartą tenka nusivilti, pasirinkimo ir įvairovės maža, dydžių tuo labiau., bet…. bet visada yra ZARA!!!! 😄 Faktas, kad ten tai jau tikrai kokį lobį nučiupsiu.

Šeimos fotosesija „Vintage“

Savo pirmajame įraše apie laimikius Mūsų Mažyliuose minėjau, kad ateityje stengsiuosi Jums įrodyti, jog čia randu didžiąją dalį drabužėlių savo dukrytės spintai papildyti. Kadangi sulaukiau nemažai Jūsų žinučių su klausimais, kur pirkau sau suknelę ar dukrytei batelius, kuriais puošėmės fotosesijoje, tad šį kartą kaip tik ir atkeliauju parodyti, ką ir iš kur įsigijau.

Happimess labdaros iniciatyva

Vakar su Saulėja dalyvavom vieno labai labai gražaus, jautraus ir šviesaus projekto gimime. Happimess labdaros iniciatyva – tai nuoširdus noras padėti onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams virtęs pirmąja labdaros iniciatyvos vaikiškų prekių parduotuve Lietuvoje. Vakar ši jauki parduotuvėlė atvėrė duris: sulaukė daug mažų ir didelių svečių, vaišino skanumynais, dalijosi pasakojimais apie nelengvą kelią šios idėjos įgyvendinime […]